به صنایع چوبی توسکا گسترخوش آمدید.

آدرس:

تهران، شهرک صنعتی خاوران، جنب پمپ بنزین، سایت چوبستانه، خیابان اول،بالاتر از بانک ملی، پلاک5338

تلفن تماس:

09124457030_09304452030

جزیره منبت

 

 

پایه جزیره منبت یک قطعه چوب است که توسط دستگاه های پیشرفته، منبت کاری شده است. این پایه در چهار طرف میز جزیره آشپزخانه قرار داده می شود. پایه جزیره در دو نوع چوبی و پلی اورتان (چوب مصنوعی) تولید و ساخته می شود و درای سایز های مختلفی نیز می باشد و شما می توانید به سلیقه ی خود یکی از آنها را انتخاب نمائید. جنس پایه جزیره از چوب راش گرجستان منبت شده است و علت استفاده از این چوب نیز، رطوبت پایین و بافت یکدست آن می باشد. جزیره ی آشپزخانه یک پیشخوان مستقل با کارایی های متفاوتی است که دقیقا در وسط فضای آشپزخانه قرار میگیرد و یک فضای اضافی به محیط کار شما میبخشد. در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن امروزی، حضور جزیره منبت یکی از عنصرهای ضروری طراحی محسوب می شود. قیمت جزیره منبت نیز بستگی به شکل و طرح و ابعاد آن دارد. برای خرید جزیره منبت کافی است با شماره های درج شده بر روی تصویر محصول تماس حاصل نمائید.

 

 

 

میز جزیره آشپزخانه

 

جزیره آشپرخانه یک پیشخوان مستقل و جدا از دیگر کابینت ها و پیشخوان هاست که دقیقا در وسط آشپزخانه قرار میگیرد. این پیشخوان به کارایی آشپزخانه ی شما اضافه می کند و باعث زیباتر شدن آن نیز می شود. حداقل کاری که این پیشخوان می تواند برای شما انجام دهد، این است که فضای اضافه و بیشتری برای وسایل آشپزخانه تان ایجاد کند. با قرار دادن سینک و گاز و صندلی به آن، این پیشخوان، مرکز بیشترین فعالیت در آشپزخانه می شود. به همین علت بیشتر طراحان دکوراسیون، به داشتن جزیره منبت تاکید میکنند.

 

 

ابعاد مناسب برای جزیره آشپزخانه

 

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که جزیزه آشپزخانه، فضای کافی برای پیشخوان آن داشته باشد تا به راحتی بتوانید روی آن کارهای خود را انجام دهید.

 

 

ارتفاع مناسب برای جزیره آشپرخانه چقدر است؟

 

در اکثر مواقع، ارتفاع جزیره و مجموع قطر صفحه ی رویی آن 90 سانتی متر است. ولی اگر قصد دارید تا از آن به عنوان سطح کار خود استفاده کنید، 70 تا 75 سانتی متر نیز مناسب می باشد. پایه ی جزیره معمولا در دو ارتفاع 72 86 سانتی متری ساخته و تولید می شوند. اگر میخواهید از جزیره برای صرف صبحانه استفاده کنید، فاصله ی صندلی با سطح جزیره باید 30 سانتی متر باشد.

 

 

کاربرد های جزیره آَشپزخانه چیست؟ با کاربرد های جزیره آشپزخانه آشنا شوید!

 

  1. ایجاد محیطی مناسب برای آشپزی کردن. (چرا که نصب گاز بر روی جزیره باعث تسلط بیشتر آشپز می شود.)
  2. ایجاد حلی مناسب برای صرف صبحانه، ناهار و شام. (به این نکته توجه داشته باشید که لبه های جزیره باید حداقل 60 سانتی متر از پایه جزیره جلوتر باشند تا موقع نشستن، زانوها به راحتی زیر صفحه قرار بگیرند.)
  3. ایجاد فضایی مناسب برای شست و شو و آماده سازی مواد غذایی. (در این مدل، سینک ظرفشویی نصب می شود تا کارهای شست و شوی خود را به راحتی انجام دهید.)
  4. ایجاد فضایی مناسب برای انبار کردن و قرار دادن وسایل و لوازم مختلف آشپزخانه. (این مدل بدون سینک و گاز می باشد و بیشتر شبیه یک کمد است.)
  5. ایجاد یک میز مخصوص برای کار. (این مدل دارای فضا و قفسه های بزرگتری است.)

 

 

صنایع چوبی توسکا گستر فعالیت خود را از سال1380 آغاز کرده است و در حال حاضر با در اختیار داشتن مجموعه ای بینظیر از طرح های اجرا شده با تنوع بیش از ۳۰۰۰ مدل، آماده طراحی و اجرای سفارشات شما در تیراژهای مختلف و در کمترین زمان ممکن با قابلیت ارسال بار به تمام نقاط کشور است.

ما بهترین تولیدات چوبی و خدمات را برای شما تهیه میکنیم چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید. برای خرید جزیره منبت با شماره های درج شده در تصویر تماس حاصل نمائید.