به صنایع چوبی توسکا گسترخوش آمدید.

آدرس:

تهران، شهرک صنعتی خاوران، جنب پمپ بنزین، سایت چوبستانه، خیابان اول،بالاتر از بانک ملی، پلاک5338

تلفن تماس:

09124457030_09304452030

 

قطعات ابزار خورده

 

قطعات ابزار خورده به قطعات چوبی گفته میشود که عموما به صورت قطعات نواری چوبی هستند و بر روی این قطعات با استفاده از CNC طرح های مختلف پیاده میشود. این قطعات معمولا در حاشیه سطح کار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ابزار

 

ابزار قطعه ای است که در تزئین درب چوبی و در تزئین صفحات و … استفاده می شود. بیشترین مصرف این قطعه در طراحی دکوراسیون می باشد. جنس آن فوق العاده با کیفیت است و در عرض های مختلف معمولا بین 3 تا 15 سانتی متر و در طول های مختلف (معمولا تا دو متر) تولید می شوند. در واقع انتخاب های زیادی پیش روی شماست. قیمت پروفیل چوبی منبت کاملا رقابتی بوده از این رو مطمئن باشید که پایه مبل بهترین قیمت را به شما عزیزان ارائه می دهد. نام فنی آنها Carved molding یا به اصطلاح قالب های کنده کاری شده است. قطعات خام چوب بعد از برش کاری توسط دستگاه CNC منبت، ماشین کاری شده و طرح و نقشه های دلخواه روی آن ایجاد می گردد. پروفیل چوبی معمولا در دیوارهای دکوراتیو، سقف های کاذب، مبلمان، قاب عکس و … کاربرد دارند.

 

 

 

ابزار MDF و رزین

 

اصولا قطعات منبت چوبی با دستگاه های اتوماتیک تولید می شوند. این دسته از محصولات در دکوراسیون کلاسیک جایگاه ویژه ای دارند.

گروه تولیدی پایه مبل با در اختیار داشتن بهترین و بروزترین ماشین آلات CNC منبت چوب و بانک جامعی از طرح های پروفیل منبت می تواند تولیدات و محصولات با کیفیتی را مطابق سلیقه و نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید.

 

 

 

 

 

کاربرد انواع ابزار منبت

 

 

  1. تزیینات کابینت
  2. تزیین در چوب
  3. قاب آینه ها
  4. سرستون ها و …