همانطور که می دانید سرستون چوبی یکی از انواع سرستون ها محسوب می شود. سرستون انواع مختلفی دارد و تا به حال از مواد و مصالح گوناگونی ساخته شده است. به جز سرستون چوبی نمونه های دیگر سرستون شامل سرستون فلزی، سرستون گچی و …. است.

در مقالات قبل شما را با انواع نرده پله چوبی آشنا کردیم و اطلاعات مفیدی در مورد جذاب ترین نرده پله های چوبی به دست آوردید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سرستون چوبی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

سرستون های چوبی به وسیله هنرمندان ماهر منبت کاری می شوند. و برای طراحی و دیزاین ستون ها از سر ستون چوبی استفاده می شود. منبت چوبی طرح و نقشی بسیار جذاب را به ستون ها و سرستون چوبی می بخشد. در کشور های مختلف استفاده از منبت چوبی برای سر ستون چوبی بسیار با ارزش است و هنری بسیار مهم تلقی می شود. شکل و نوع سر ستون چوبی بستگی به سلیقه هر کسی دارد. شما می توانید برای منزلتان که قصد بازسازی آن را دارید از سر ستون چوبی با طرح های مدرن و یا سنتی استفاده کنید. استفاده از نوع سرستون چوبی بستگی به دیزاین دکراسیون داخلی منزل شما نیز دارد. اگر منزل شما متراژ بزرگی دارد می توانید خیلی راحت هر نوع سر ستون چوبی و منبت چوبی را انتخاب کنید و در این مورد دستتان باز است. اما اگر متراژ منزلتان خیلی زیاد نیست بهتر است تا طرح های ساده تری را برای سر ستون چوبی انتخاب کنید تا بیش از حد در دکوراسیون داخلی خودنمایی نکند. لازم به ذکر است که استفاده از سر ستون چوبی و همچنین منبت چوبی در بیرون و نمای خارجی ساختمان نیز امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از طراحی ها و دیزاین های جدید ظاهر ساختمانتان را با منبت چوبی و سر ستون چوبی زیبا تر کنید.

برای اطلاع از قیمت سرستون چوبی و همچنین منبت چوبی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − 2 =