همانطور که می دانید صنایع چوبی توسکا گستر ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین منبت چوبی و همچنین سر ستون چوبی می باشد. در مقالات قبل شما را با انواع سر ستون چوبی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چوب هایی که می توان برای انجام منبت چوبی مورد استفاده قرار داد اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

  • گردوی سیاه

انتخاب چوب درخت گردوی سیاه برای انجام منبت چوبی بسیار رایج است. این چوب از چوب درخت صنوبر و لاله درختی بسیار گران قیمت تر است. برای به دست آوردن نتایج بهتر در منبت کاری با این چوب باید از ابزار های خیلی تیز و چکش های مخصوص منبت کاری استفاده کرد. چوب درخت گردو بسیار جذاب و خوش رنگ است و محصولات و تولیدات فوق العاده ایی از جمله لوازم منزل و همچنین قنداق تفنگ با استفاده از این نوع چوب به دست می آید.

  • بلوط

چوب درخت بلوط نیز برای منبت کاری بسیار خاص و مورد علاقه منبت کاران حرفه ایی است. همچنین با استفاده از این نوع چوب می توان تولیدات بسیار زیادی را انجام داد. این نوع چوب بسیار محکم و با دوام است. ظاهر این نوع چوب نیز بسیار زیبا است و جزو چوب هایی محسوب می شود که برای ساخت اسباب و لوازم منزل بسیار مورد علاقه تولید کنندگان صنایع چوبی است.

در این سری مقالات شما را با چوب انواع درختان مختلف که می توان از آن ها برای منبت چوبی استفاده کرد آشنا کردیم. نوع چوبی که شما انتخاب می کنید به نوع منبت کاری که می خواهید انجام دهید مرتبط است. منبت کاران حرفه ایی معمولا از چوب های گوناگونی برای انجام منبت چوبی استفاده می کنند. حالا که با انواع چوب ها برای منبت کاری آشنا شدید بهتر است تا بسته به نوع کاری که می خواهید انجام دهید و میزان مهارتی که دارید چوب مورد نظرتان را برای انجام منبت چوبی انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت منبت چوبی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هشت − 3 =