همانطور که می دانید توجه به پایه مبل یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام خرید مبلمان باید مورد توجه قرار دهید.

در مطالب قبل شما را با راهنمای تعمیر پایه مبل آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا چند نکته مهم در مورد پایه مبل و نحوه قرار دادن مبلمان روی فرش را به شما متذکر شویم تا نه به فرش ها و نه به پایه های مبلمان شما آسیب وارد شود.

در هنگام که خانه تکانی می کنید حتما تا به حال متوجه جا انداختن پایه های میز و صندلی و مبلمان روی فرش ها شده اید. این در حالی است که به مرور این امر باعث آسیب رساندن به فرش های شما می شود. در اینجا می خواهیم شما را با چند ترفند ساده آشنا کنیم تا مانع این مشکل شوید.

نکات مهم در مورد پایه های مبلمان

استفاده از قالب های زیر پایه ایی

با استفاده از این قالب های گوچک درست روی فرش و زیر پایه های مبل می توانید مانع جا انداختن و فشار مبلمان روی فرش ها شوید. هر چه مبلمان شا سنگین تر باشد جایی که روی فرش می افتد عمیق تر خواهد بود.

با خرید تعدادی از این قالب ها می توانید مانع آسیب رسیدن به فرش ها و پرداخت هزینه های سنگین تر شوید.

پایه های مبلمان

مبلمان ها را حرکت دهید.

بهتر است تا هر چند وقت یکبار جای میز و صندلی و مبل ها را از روی فرش عوض کنید و جای آن ها را تغییر دهید تا مدت زمان زیادی پایه ها روی فرش ثابت نمانند. در این صورت نیز فرش شکل پایه ها را به خود نمی گیرد و کمتر آسیب می بیند.

هنگامی که از قالب برای زیر پایه ها استفاده می کنید بهتر است تا قالب هایی همرنگ با پایه مبل و یا فرشتان انتخاب کنید تا مشکلی برای فرش پیش نیاید.

برای سفارش بهترین انواع پایه مبل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − 7 =