آیا با ساخت پایه منبت چوبی آشنایی دارید؟ همانطور که می دانید منبت کاری یکی از حرفه های بسیار هنرمندانه و سخت است که به مهارت نیاز دارد. در مقالات قبل شما را با چوب هایی که برای منبت چوبی استفاده می شوند آشنا کردیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد سر ستون چوبی به دست آوردید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در ساخت پایه منبت چوبی همراهی کنیم.

همانطور که گفتیم ساخت پایه منبت به مهارت و علاقه نیاز دارد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که فکر می کنید از پس این کار بر می آیید می توانید با مطالعه مراحل منبت کاری پایه میز عسلی ما را همراهی کنید.

با انجام منبت چوبی بر پایه های میز عسلی می توانید شکل و طرحی جدید و جذاب را برای پایه های میزتان درست کنید. اگر به منبت کاری علاقه داشته باشید می توانید از هر شکل و طرحی که بر لوازم چوبی می بینید برای ساخت پایه منبت الهام بگیرید. منبت کاری روی چوب پروسه زمان بر و پیچیده ایی است اما اگر به درستی این کار را انجام دهید ارزش تمامی این زحمات را دارد.

  • مرحله اول- طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید.

وقتی قصد منبت کاری را دارید باید هرجایی که می روید وسایل چوبی را با دقت نگاه کنید. مخصوا در فروشگاه های مبلمان و وسایل منزل می توانید ایده های بسیار خوبی برای ساخت پایه منبت چوبی به دست آورید. می توانید از سایت های اینترنتی نیز طرح های قدیمی و یونیک را برای پایه منبت چوبی ایده بگیرید. وقتی طرح مورد نظرتان را پیدا کردید آن را روی یک کاغذ بکشید تا راحت تر بتوانید منبت کاری را انجام دهید.

در ادامه مقالات شما را با مراحل دیگر در ساخت پایه منبت چوبی آشنا خواهیم کرد.

اگر نتوانستید خودتان این کار را انجام دهید می توانید کار ساخت پایه منبت چوبی را به کارشناسان حرفه ایی ما بسپارید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − ده =