همانطور که می دانید صنایع چوبی توسکا گستر ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع پایه منبت، منبت چوبی و همچنین نرده پله چوبی است. در مقالات قبل در مورد آموزش ساخت پایه منبت چوبی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ساخت پایه منبت چوبی مخصوص میز عسلی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

  1. مرحله دوم- آماده کردن چوب

قبل از اینکه شروع به منبت کاری کنید باید چوب مورد نظرتان را آماده کنید. اول از همه باید اطمینان پیدا کنید که چوب کافی برای ساخت پایه منبت چوبی را برداشته اید. پایه ها را متناسب با میز عسلی ببرید و قسمت هایی را که می خواهید منبت کاری کنید را با خودکار علامت بزنید.

  1. مرحله سوم- از ابزار های مخصوص استفاده کنید

با ابزار های مخصوص منبت کاری شروع به ساخت پایه منبت چوبی کنید. خیلی با دقت و ظریف باید این کار را انجام دهید. منبت کاری های قدیمی در بالای پایه بیشتر است و در انتهای پایه ها تمام می شود. برای انجام منبت چوبی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و پایه منبت دلخواه خود را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

  1. مرحله آخر در ساخت منبت چوبی

هنگامی که منبت کاری به پایان رسید دقت داشته باشید که باید حتما از روکش جلا دهنده برای اتمام کار استفاده کنید. با استفاده از یک قلموی رنگ می توانید جلا دهنده مورد نظرتان را به سطح چوب بمالید. می توانید چند لایه از جلا دهنده استفاده کنید. بهتر است تا این کار را در یک اتاق مجزا انجام دهید و اجازه دهید تا جلا دهنده حدود ۲۴ ساعت بماند تا خشک شود. سپس می توانید پایه منبت شده را به میز عسلی وصل کنید.

در هنگام ساخت پایه منبت باید حتما از چوب مخصوص منبت کاری استفاده کنید و در انتخاب ابزار ها دقت کنید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 + دوازده =