همانطور که می دانید صنایع چوبی توسکا گستر ارائه دهنده بهترین منبت چوبی، پایه مبل چوبی، پایه منبت، سر ستون چوبی و نرده پله چوبی و همچنین سایر خدمات چوبی و مبلمان است که می توانید با استفاده از خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهند بهترین و زیبا ترین منبت چوبی را تهیه کنید. در مقالات قبل شما را با سر ستون چوبی و همچنین جذاب ترین نرده پله های چوبی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین چوب هایی که برای منبت چوبی مورد استفاده قرار می گیرند آشنا کنیم.

چوب ها انواع مختلفی دارند و برای منبت کاری مهم است تا انواع آن ها را بشناسید. و با خصوصیات هر یک آشنا شوید. هر چوب طرح و تکسچر مخصوص به خود را دارد و در منبت کاری و منبت چوبی ممکن است نتیجه متفاوتی با دیگر چوب ها را ارائه دهد.

منبت کاری یکی از هنرها و حرفه های بسیار جذابی است که هر فرد با استعدادی می تواند این کار را دنبال کند. البته لازم به ذکر است که منبت کاری و درست کردن یک منب چوبی زیبا و حرفه ایی بسیار کار سختی است. منبت کاری هم زیبا و هم کاربردی است. شما می توانید با استفاده از تمامی چوب ها منبت کاری را انجام دهید اما برخی چوب ها نتایج قابل قبول تر و بهتری را به شما ارائه می دهند که در اینجا به برخی از آن ها می پردازیم:

  • لاله درختی یا زیرفون

استفاده از لاله درختی برای منبت کاری یکی از رایج ترین انتخاباتی است که بسیار مورد علاقه منبت کاران تازه کار است. این درخت در آمریکا و اروپا رشد می کند. و سال ها است که از این نوع چوب برای تهیه منبت چوبی استفاده می شود. لاله درختی دانه ندارد و بسیار صاف و نرم است و برای تازه کاران بسیار مناسب است.

برای اطلاع از قیمت منبت چوبی و همچنین سایر خدمات می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده + یازده =