آیا به دنبال زیبا ترین منبت چوبی، سرستون چوبی، پایه منبت و همچنین نرده پله چوبی با کیفیت هستید؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات صنایع چوبی توسکا گستر به عنوان با سابقه ترین فروشگاه عرضه کننده منبت چوبی است. در مقالات قبل شما را با چوب هایی که برای منبت چوبی استفاده می شوند و همچنین ویژگی های سر ستون چوبی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چوب هایی که برای منبت چوبی استفاده می کنید اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

  • درخت صنوبر

درخت صنوبر یکی دیگر از سفید چوب هایی است که در میان منبت کاران بسیار پر طرفداران است. استفاده از این درخت در منبت چوبی بسیار کاربردی است. چوب درخت صنوبر بسیار محکم تر از چوب درخت زیرفون است اما باز هم صاف و لطیف است و برای انجام منبت چوبی بسیار مناسب است. چوب درخت صنوبر بسیار فراوان است. همچنین قیمت چوب درخت صنوبر بسیار ارزان است.

  • درخت گردو آمریکایی

چوب درخت گردو نیز برای انجام منبت چوبی بسیار کاربردی و مفید است. همچنین منبت کاران تازه کار نیز به راحتی می توانند با این نوع چوب کار کنند. این مدل چوب از دچوب درخت صنوبر و زیرفون قهوه ایی تر است و طرح ها و نقش های زیبایی می توان روی آن انجام داد. این چوب مانند چوب درخت گردو است اما کمی روشن تر و منبت کاری با آن است بسیار آسان تر است. مانند چوب درخت گردوی سیاه این نوع چوب نیز خیلی راحت پُلیش می شود. همچنین استفاده از این نوع چوب برای اسباب و لوازم منزل انتخاب خیلی خوبی است. کار با چوب درخت گردو آمریکایی خیلی راحت است بنابراین تازه کار ها خیلی به این نوع چوب علاقه دارند. وقتی با این نوع چوب منبت چوبی را انجام می دهید حواستان به سوراخ ها و کرم خوردگی ها باشد.

با استفاده از خدمات منبت چوبی توسکا گستر خیالتان از بابت قیمت آسوده خواهد بود.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 − یازده =