همانطور که می دانید نرده پله چوبی یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین نرده پله ها محسوب می شود. در مقالات قبل شما را با مشخصات نرده پاه چوبی آشنا کردیم . در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر مشخصات نرده پله چوبی آشنا کنیم و نمونه هایی از بهترین مدل های نرده پله را به شما معرفی کنیم تا بتوانید ایده های جالبی برای انتخاب نرده پله از این مقاله به دست آورید.

این نوع نرده پله چوبی ترکیب بسیار جذابی با پله ها ایجاد کرده است. همچنین استفاده از قالیچه قرمز رنگ بر روی پله های نمای بسیار زیبایی را به دکوراسیون این راه پله بخشیده است. در انتخاب نرده پله، بهتر است مانند شکل از چوب های تیره رنگ استفاده کنید.

راه پله ساختمان های مسکونی می تواند مانند شکل بالا شیک و ساده باشد. برای ساده تر نشان دادن دکوراسیون می توانید از لپه های سنگی روشن برای پله ها و همچنین رنگ سفید برای دیوار استفاده کنید.

سادگی و طراحی فوق العاده این مدل نرده پله چوبی به همراه دیوار های سفید و پله هایی همرنگ نرده ها دکوراسیون جذابی به راه پله بخشیده است. دستگیره نرده ها بسیار خاص و خیره کننده است.

راه پله ایی که مشاهده می کنید زیبایی و طراحی خارق العاده ایی را نشان می دهد که بسیار چشمگیر است. منحنی ها و پیچ و خم این راه پله ها با استفاده از چوب بلوط دکوراسیون فریبنده ایی را به نمایش گذاشته است.

استفاده از نرده پله چوبی طرح دار با راه پله های ساده سفید رنگ نیز طراحی دیگری است که می توانید برای راه پله درون ساختمان های مسکونی به کار ببرید. همچنین استفاده از ایت راه پله برای فروشگاه ها و رستوران ها و یا کافی شاپ ها نیز بسیار جذاب خواهد بود.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده + 1 =