استیل از جمله فلزهای گران قیمتی است که در طراحی داخلی و دکوراسیون منازل و همچنین پایه مبل ها استفاده می شود و باعث شکیل تر شدن فضای داخلی خانه و طراحی آن می شود. این آلیاژ پرطرفدار، سطح آینه ای، دوام بالا و ظاهر زیبایی دارد، اما هزینه ی بالایی که دارد، تولید کنندگان مبلمان را آزارده خاطر کرده است. از این رو بیشتر تولیدی های مبلمان و پایه مبل، به استفاده از قطعات پلاستیکی با آبکاری استیل روی می آورند. با این کار هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابد و نمای زیبای استیل هم به پایه مبل و مبل ها داده می شود. اما این پایه مبل ها، دوام پایه مبل استیل را نخواهند داشت.

مبلمان راحتی
پایه مبل استیل در مبلمان راحتی
اکثر پایه مبل های راحتی، چوبی هستند. ولی در برخی موارد هم بعضی از طراحان برای ایجاد تنوع به سمت پایه مبل های فولادی و فلزی، مخصوصا از نوع استیل آن می روند. مهم ترین مزیت پایه فلزی این است که مقاومت بالایی دارند و طراح می تواند تا حد زیادی برای طراحی پایه مبل ها ظرافت به خرج بدهد و به قول معروف یک طراحی سوزنی را در پایه مبل ها رقم بزند تا ترکیبی از ظرافت و استحکام را در کنار هم شاهد باشیم.
پایه مبل استیل و زیبایی ظاهری
شاید برای خیلی ها این موضوع اهمیت چندانی نداشته باشد که پایه مبل خانه شان چوبی باشد یا فلزی. ولی بعضی افراد هم تمایل دارند که مبلمانی که در خانه چیدمان می کنند یک ست نشیمن تک، چشم نواز و تا حدی فانتزی باشد. در این شرایط است که مبلمان های با پایه مبل استیل برای اینگونه افراد تبدیل به اولویت اول می گردد.
شما عزیزان می توانید انواع پایه مبل استیل را از صنایع چوب توسکا گستر با قیمتی مناسب تهیه کنید.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − یک =