اگر در آپارتمان زندگی می کنید، حتماً تا به حال صدای پایه مبل همسایه طبقه بالایی شما، آزارتان داده است. حتی ممکن است این صدای پایه مبل، شما را از خواب نازتان نیز بیدار کرده باشد. آیا تا به حال به فکر راه حلی برای فرار از این سر و صدای آزاردهنده افتاده اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که هنگام تغییر دکوراسیون داخلی منزلتان، با جا به جایی مبل ها، صدای پایه مبل های شما موجب آزار طبقه پایینی شما می شود؟

ما یک راه حل خوب داریم. آسان ترین و راحت ترین کاری که می توان برای رفع این مشکل انجام داد، این است که از پدهای صداگیر زیر پایه مبل ها استفاده کنید. این پدها که برای پایه مبل استفاده می‌شود، در اندازه‌های مختلف و متناسب با مبلتان وجود دارد و کمک بزرگی در صداگیری پایه‌ مبل ها می‌کند. پس از چسباندن این پدها زیر پایه مبل هایتان هر چقدر خواستید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید، و مبل ها را جابه جا کنید.

انواع پایه مبل

– اگر نخواستید از این پدها استفاده کنید، راه حل بعدی استفاده از تکه‌های کوچک موکت است. اما باید حواستان باشد که این تکه ها را خیلی دقیق ببرید، یعنی دقیقاً اندازه کف هر پایه مبل. اگر غیر از این باشد، دکوراسیون منزلتان چهره ی بدی پیدا می کند. این تکه های موکت را با دقت به زیر پایه مبل ها بچسبانید.

اکثر پدهای پایه مبل موجود در بازار، به صورت بسته های ۱۲ تایی هستند. ضخامت آن ها  حدوداً ۵ میلی متر است و از نمد با کیفیت بالا ساخته شده اند. مزیت دیگری که این پدها دارند، جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی پارکت ، لمینت، سنگ، کفپوش و غیره است. همچنین این پدها از فشار اجسام سخت و نوک تیز بر روی کف زمین نیز جلوگیری می کنند.

درباره Admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 4 =